Irina Shayke, e cili është në lidhje me futbollistin Cristiano Ronaldo, ka marrë pjesë në fushatën reklamuese të markës së këpucëve “XTi”.

Bukuroshja ruse, e cila kohë më parë nga revista spanjolle “DT” është shpallur si femra më sexi e planetit, ishte ylli kryesor i fushatës së markës “XTi” për këpucë dhe çanta, duke u paraqitur herë pas here topless, e mbuluar vetëm me një qese, por me këpucë të markës.

Edhe pse ne jemi mësuar që e dashura e sulmuesit portugez, Ronaldos të bëjë reklama për kostume të banjës, Irina ka treguar se edhe e veshur mund të jetë një femër sexy dhe të zgjoj imagjinatën e njerëzve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here