Si një supermodele që takohet me një ylli Hollivudi të listës së parë, ajo është e prirur për kohë të lirë.

Dhe të hënën, Irina Shayk, 33 vjeqare shfaqi në Instagram një foto me rroba banjo Burberry, të dizajnuara nga Riccardo Tisci.

Veshjet e banjos, ylli i reklamoj para 12 milionë ndjekësve të saj, por që ende nuk kanë arritur në treg.

Image

F

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here