E dashura e superyllit portugez, Cristiano Ronaldo, rusja Irina Shayk, ka vazhduar të shfaqet joshëse me fotot e reja, ku shihet duke fshehur gjinjtë me anë të një çante.

Modelja ruse 25 vjeçare, është duke u takuar me Ronaldon që prej më se një viti, ndërsa si duket CR7 nuk e ka bërë zgjedhjen e gabuar dhe zgjodhi një prej femrave më atraktive në botë.

Shayk tani për tani është fytyrë e brendit spanjoll të këpucëve Xti dhe imazhi i saj është nëpër billboarde anëembanë Evropës.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here