Irina Shayk shfaq barkun e rrumbullakosurIrina Shayk ka treguar shumë gjëra këtë të mërkurë.

Jo vetëm që ka shfaqur barkun e saj të shtatzënisë e veshur me një fustan ngjyrë bezhë, por kur po dilte nga Hotel Beverly Hills tregoi dhe unazën e saj me diamante të fejesës.

Fotot e modeles vijnë pasi E!News raportoi se çifti i famshëm është në pritje të fëmijës së tyre të parë, dhe janë në dilemë nëse është vajzë apo djalë. /Telegrafi/

Irina Shayk shfaq barkun e rrumbullakosur

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here