Irina Shayk sërish për IntimissimiIshte marka që i dha asaj famë në fushën e modelingut në vitin 2007.

Tashmë gati 10 vjet më vonë, Irina Shayk është bërë sërish imazhi i linjës së të brendshmeve Intimissimi dhe nuk është çudi duke gjykuar nga fotot seksi të fushatës së fundit.

Modelja 30-vjeçare duket mjaft joshëse dhe mahnitëse me të brendshmet e zeza në videon e fundit të Intimssimi .

Irina Shayk sërish për Intimissimi

 

Irina Shayk sërish për Intimissimi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here