Irina Shayk selfie nga shtratiAjo mund të jetë ruse, por modelja Irina Shayk festoi ditën e pavarësisë së SHBA-ve në mënyrën më të mirë të saj.

Bukuroshja zeshkane ka ndarë një selfie nga shtrati i saj në Paris të shtunën, duke ndarë atë foto me tre milionë ndjekës të instagramit të saj, transmeton Klan Kosova.

Irina kohën e fundit është në lidhje me aktorin amerikan Bradle Cooper, dhe aktualisht është duke qëndruar në Paris.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here