Irina Shayk vazhdon qe te provokoje. E Dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo ka pozuar duke bere reklame per nje marke xhinsesh, duke qene topless.

Dhe, kete e ka bere ne gjunjet e nje mashkulli tjeter.

Kjo gje me siguri qe mund te ndeze xhelozinë e Ronaldos.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here