Irina Shayk po shijon pushimet në Nju Xhersit Irina dhe Bradley po vazhdojnë me relaksime në plazh, këtë herë marrin nënën e aktorit me veti.Romanca e tyre po vazhdon më e fortë se kurrë.

Ajo është një nga modelet më të njohura në botë, ai një nga aktorët më të preferuar në Hollivud.

Irina Shayk, 29 vjec, po shijon disa ditë pushime në krah të Bradley Cooper, 40 vjeç, në plazhet e Nju Xhersit.

Irina Shayk po shijon pushimet në Nju Xhersit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here