Irina Shayk po e tepron me të dashurin në plazh​​Ka një kohë që aktori Bradley Cooper dhe modelja Irina Shayk janë në lidhje dashurie.Ata janë duke qëndruar në pushime në Itali.

Çifti është fotografuar teksa po putheshin në buzë të detit.

Si duket 40 vjeçari nuk mund t’i largonte duart nga ish e dashura e Ronaldos.

Irina Shayk po e tepron me të dashurin në plazh

 

Irina Shayk po e tepron me të dashurin në plazh

 

Irina Shayk po e tepron me të dashurin në plazh

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here