Irina Shayk nuk i ndahet futbollistëveDuket se modelja ruse, Irina Shayk nuk i ndahet futbollistëve.Ajo është fotografuar në krahët e futbollistit e modelit francez, Sacha M.Baye.

Bukuroshja ruse ka bërë një set fotografik e cila shfaqet e përqafuar me futbollistin në mënyrë mjaft pasionante.

Si gjithmonë plot seksi dhe me hijeshi mbetet ëndrra e çdo mashkulli.Ndërkohë që për momentin këtë ëndërr e ka të materializuar aktori Bradley Cooper.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here