Irina Shayk ndryshon stilin e flokëveIrina Shayk ka publikuar një foto në të cilën shfaqet në formë mjaft të mirë fizik, por nuk është e njëjta Irinë.

Modelja ruse është shfaqur me një pamje të re për herë të parë që nga ndarja me futbollistin portugez të Real Madridit, Cristiano Ronaldo.

Ajo është shfaqur me model të ri flokësh në version më të shkurtuar dhe me ngjyrë më të hapur.

Kujtojmë se Shayk aktualisht është në lidhje me aktorin hollivudian, Bradley Cooper.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here