Pasi i dha fund lidhjes me aktorin amerikan Bradley Cooper, modelja Irina Shayk po shijon pushimet në plazhet e bukura të Majemit.

33-vjeçarja ruse shfaqet në një formë të shkëlqyer, ku dallohen qartë kthesat dhe të pasmet e saj perfekte.

Fotot e supermodeles janë përhapur menjëherë në rrjetet sociale në të gjithë botën.

Kujtojmë se Irina në të shkuarën ka pasur një lidhje të gjatë edhe me yllin portugez, Cristiano Ronaldo.


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here