Irina Shayk mahnitëse në eventin “CDFA Fashion Awards”Irina Shayk është supermodelja me famë botërore që zotëron sharmin, klasin dhe elegancën.

Ajo është në lidhje me aktorin amerikan Bradley Cooper, shkruan Indeksonline.

Bukuroshja është paraqitur në eventin “CDFA Fashion Awards” në Nju Jork ku kishte veshur një fustan të kuq i cili e paraqiste Irniën tejet mahnitëse dhe jashtëzakonisht seksi.

irina2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here