foto.php

Modelja e njohur ruse dhe e dashura e yllit të Real Madrid Cristiano Ronaldo, Irina Shayk, është fotografuar teksa ka qenë duke u ushtruar për të mbajtur trupin në formë në Miami.

tfyujg

E veshur në mënyrë sportive Shayk nuk ka harruar të tregojë edhe njëherë format e saj të kuruara./Indeksonline/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here