foto (1)Irina Shayk ka këshilluar vajzat për një dukje sa më të mirë në plazh.

Modelja ruse Irina Shayk është fytyra e brendit të njohur ‘Beach Bunny’, të cilës modelja ia reklamon kostumet e detit. Irina ka pozuar për kampanjën e brendit, ndërsa i ka pasqyruar shumë modele të kostumeve që do të jen në trend për vitin 2014.

Përveç pamjes magjepsëse në kostumet e detit, 27 vjeçarja ka zbuluar se çfarë nuk duhet të bëjmë kur jemi në plazh. Ajo ka thënë që duhet të ruhemi që flokët tona mos të kenë kontakt me ujin e njelmët dhe rekomandon të gjitha vajzat që të bartin shall në det.

Gjithashtu ajo ka shtuar se nuk duhet të shkoni në plazh pa kostum rezervë, pasqyrë, freskues për fytyrë dhe syze që e mbrojnë fytyrën tonë nga dielli.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here