Irina Shayk duket e mrekullueshme në fotot e reja të publikuara së fundi. Bukuroshja ruse ka ftuar paparacët dhe kamerat në dhomën e gjumit në një fushatë të re për firmën italiane të veshjeve “Intimissimi”.

Në këto foto duket se Irina nuk ka mbetur larg nivelit të të dashurit të saj Cristiano Ronaldo i cili një vit më parë reklamoi të brendshme të firmës së njohur “Emporio Armani”.

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here