Irina Shayk është gjithmonë seksiIrina Shayk e ka pushtuar pistën e modës me disa paraqitje mbresëlënëse.Bukuroshja ruse tërhoqi gjithë vëmendjen në spektaklin e Moschinos në Javën e modës në Milano.

Duke treguar figurën e përsosur, modelja 30 vjeçare i la nën hije koleget e saja.

Me rroba të ngushta dhe me fustane, Irina ishte e mahnitshme.

Irina Shayk është gjithmonë seksi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here