Irina Shayk Irina është zgjedhur për të prezantuar linjën më të re të të brendshmeve, koleksionin vjeshtë/dimër 2015, për markën “Clover”.Dhe imazhet e fundit që janë publikuar tregojnë se pse Irina Shayk është femra më seksi e planetit.

Bukuroshja 29-vjeçare duket e jashtëzakonshme ne setin e ri fotografik, ku prezanton lloje të ndryshme të të brendshmeve dhe jo vetëm.

Ndërkohë, Irina ka qenë shumë e zënë duke udhëtuar në të gjithë botën për sezonin e ri të “Javës së modës”, duke bërë që të ketë pak kohë në dispozocion për të dashurin e saj, Bradley Cooper.

Irina Shayk

 

Irina Shayk

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here