Irina ShaykIrina Shayk tregon aftësitë e saj në oborr në setin më të fundit fotografik, ku “ngre temperaturat” duke u freskuar me ujë.

Modelja ruse shihet e veshur me veshje të stinës së verës dhe duke spërkatur veten.

27-vjeçarja e ka realizuar këtë set fotografik për markën kanadeze Dynamite.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here