Irina Shayk e mrekullueshme në “Disneyland” Irina Shayk shumë shpejt pritet të bëhet nënë për herë të parë.

Modelja me origjinë ruse po jeton momentet e saj më të bukura dhe duket se po shijon një pushim larg pasarelave.

E dashura bukuroshe e Bradley Cooper ka realizuar një udhëtim në Disneyland. E veshur sport modelja duket ne formë dhe më bukur se asnjëherë më parë.

Irina Shayk e mrekullueshme në “Disneyland”

Sigurisht imazheve të Irinës shtatzënë zilinë e ka më së shumti Cristiano Ronaldo, i cili kishte lidhje të gjatë me rusen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here