Irina Shayk bëhet bjondeIrina Shayk është bërë totalisht bjonde.Modelja 30 vjeçare zbuloi flokët e reja nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në Instagram, shkruan Klan Kosova.

“Kina mund të bëhet hero në luftën për mbrojtjen e mjedisit”.

Irina kishte flokë të gjatë dhe të errët në pistën e javës së modës në Paris në fillim të muajit për disa marka të njohura, duke përfshirë Givency.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here