Irina në shoqëri të kosovarit Ludo LeeSuper modelja Irina Shayk ka kohë që u nda me futbollistin më të mirë në botë, Cristiano Ronaldo. Pas tij Shayk tashmë është lidhur me aktorin e famshëm Bradley Cooper.

Por kjo nuk e ka penguar stilistin e njohur kosovar, Ludo Lee që të shoqërohet me Shayk në gala mbrëmjen amfar 2015, transmeton zeri.info

Lee është një prej stilistëve më të njohur në Zvicër dhe më të kërkuar në Evropë. Ai njihet për shoqërinë e tij me shumë yje të botës së filmit, muzikës dhe modelizimit. /Zeri/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here