Cristiano Ronaldo po kalon nëpër formë të jashtëzakonshme në profesionin e tij si futbollist, por shkëlqimin ia humbi e dashura e tij Irina Shayk në një ceremoni.

Superyjet ishin mysafirë special në ceremoninë e ndarjes së çmimeve nga revista Marie Claire në Madrid të Spanjës.

Dhe përderisa Ronaldo ishte ndier jo dhe aq mirë në rroba serioze, fustani fantastik dhe buzëqeshja perfide e Irina Shayk e bënë yllin portugez të shkëlqejë krahas saj. Nuk munguan as puthjet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here