Eshte pa diskutim nje nder femrat me te komentuara ne Shqiperi dhe Kosove. Shkendije Mujaj eshte nje emer mjaft i lakuar nga publiku...
Quhet Angjela dhe vërtet që ka bukurinë e një ëngjëlli. Vajza 24 vjeçare, në këtë intervistë, e para dhe e vetmja deri në...
Ajo ka lindur në Shkodër, një vajzë plot ëndrra dhe për më tepër me një dashuri të madhe për dijen. Po flasim për...
Pjesëmarrës në shumë festivale të zhvilluara në Tiranë dhe aktualisht garues në edicionin e shtatë të “Top Fest”. Ndërkohë ai po përgatitet që...
Kam qenë një adoleshente e pabindur”…Kjo është fjalia që dallon qysh në përgjigjen e parë të Aurela Gaçes. Ylli i skenës shqiptare, që...
Ndonjëherë" është kënga me të cilën Prodani prezantohet në Festivalin e  Këngës në RTSH, me tekst të Timo Fllokos. Kompozitori ia ka besuar...