Kur bie fjala për Sinanin, njerëzit kanë mendime të ndryshme. Disa mbledhin buzët, të tjerët janë fansa dhe dashamirës, të tjerët janë indiferentë,...
Ronela Hajati tashmë e ka ndarë mendjen, nuk ka rrugë tjetër përveç muzikës. Këngëtarja 20 vjeçare tregon se pse në këtë konkurrim në...
Lisa Kujofsa është aktorja e re karizmatike, e cila është pjesë e grupit të aktorëve të AP2XL dhe ‘Sketch show’. Lisa, vajza e aktorit...
Vajza të bukura me bikini në plazh dhe jetë nate. Këto janë ato çfarë shohim gjatë këtij sezoni veror, më shumë se çdo...
Pjesëmarrës në shumë festivale të zhvilluara në Tiranë dhe aktualisht garues në edicionin e shtatë të “Top Fest”. Ndërkohë ai po përgatitet që...
Me filmin "Inglourious basterds", dëbimi më i dhunshëm i nazistëve, regjisori i famshëm ka boshatisur të gjitha biletaritë e kinemave amerikane. Tani thotë:...