Një studim i ri ka arritur në përfundimin se femrat janë lidere më të mira sesa meshkujt. Studimi ka vlerësuar personalitetin dhe karakteristikat...
Armida dhe Chaiza janë prezantuar për publikun shqiptar me një sex-shop. Të ftuara në një studio televizive, dy vajzat prezantuan produktet që do të...
Breanne Benson është një pornostare e njohur, me origjinë shqiptare. Amerikania me origjinë nga Tirana teksa ka folur për veten, thotë se e...
“Sa më larg” është titulli i projektit të saj më të fundit në muzikë… Një klip që na kthen pas në kohë, në prezantimin...
Këngëtarja e njohur shqiptare Shkëndije Mujaj ka zgjedhur të flasë pa ‘’dorëza’’ në një intervistë për “Gazeta Blic”, kështu duke treguar gjera interesante...
Nëse ata kanë Beyonce-n, ne kemi Sonin.Është padyshim artistja paketë që industria e muzikës sot kërkon. Soni Malaj, një nga këngëtaret më prodhuese,...