Interesante se çka thotë Teuta për vajzën e dytë...Teuta Krasniqi është bërë nënë për herë të dytë. Aktorja e mirënjohur kosovare, e ka sjellë në jetë vajzën e saj të dytë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Adonisi e kanë pritur me shumë dashuri të bijën, që ka ardhur në momentin më të mirë të jetës në çift.

Aktorja Krasniqi e quan të bijën dashuri të sinqertë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here