Ato jane te suksesshme ne fushat e tyre, por ja tek i shohim edhe si dy nena te perkushtuara.

Artistja, Inis Gjoni dhe kengetarja, Aurela Gace, jane fotografuar sebashku ne rruget e kryeqytetit duke shetitur me karroce, dy vogelushet e tyre.

Ne keto fotografi, shohim sesi dy artistet kujdesen per vajzat e tyre. Inisi ka marr ne dore vogelushen e saj Coco Antonel, nderkohe qe Grace duket se po pushon e qete ne karroce. Ajo e ka kombinuar me shume shije vajzen e saj, duke e veshur me nje fustan te bardhe dhe me triko roze.

Nje tjeter detaj qe te bie ne sy eshte edhe fjongo roze, qe Coco Antonel ka vene ne koke. Por s’mund te anashkalojme as lukun e dy artisteve, qe ndonese ishin veshur “casual”, duken ne forme shume te mire. Inisi ka veshur nje fustan te shkurter bezhe, ndersa Aurela nje fustan te gjate “pink”. Ato kane konsumuar lengje frutash, dhe duket se po ore te kendshme ne shoqerine e njera-tjetres.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here