Kanë përfunduar me një fundjavë familjare pushimet e regjisores Inis Gjoni, e cila këto muaj është duke shijuar ndjesinë e bukur që të dhuron shtatzënia.

Bukuroshja e ekraneve shqiptare që siç ju kemi treguar edhe më herët është në pritje të një vajze, pasi ka shëtitur në pothuaj të gjithë plazhet e Jugut, ka ndaluar si për fund në resortin “Ada” në Velipojë, ku është kapur dhe është kapur mat nga paparaci ynë.

E shoqëruar nga të motrat dhe partnerët e tyre respektivë, Inisi duket e qetë në këto pushime. Inis është në muajin e katërt të shtatzënisë dhe si pasojë gjithë vëmendja e familjarëve është tek ajo.

Madje edhe mbesat e nipi i vogël i Inisit, janë përpjekur që t’ia plotësojnë çdo dëshirë tezes. Fotot që sjellim sot e shfaqin regjisoren të vetme, herë duke dalë nga deti, e herë duke dalë nga holli i resortit “Ada”. (Bluetooth/BalkanWeb)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here