Pas lajmit të bukur të shtatzënisë të Ingrit Gjonit, vjen një tjetër lajm i bukur nga këngëtarja.

28- vjeçarja e cila është në muajin e tretë të shtatzënisë, lajm i cili u botua javën e kaluar edhe në “GSH”, është duke punuar mbi dy këngë të reja të saj.

Mësohet që një nga këngët që do të publikohen së shpejti është një dedikim dashurie që ajo i bën bebes që do të lindë. Tekstin e këngës, motra e vogël e Inis Gjonit ia ka besuar koleges dhe mikeshës së saj Rozana Radi. Bluetooth

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here