Ingrit Gjoni vjen me këngë të re Këngëtarja Ingrit Gjoni ndonëse ka kohë që nuk ka qenë edhe shumë aktive në muzikë, së fundmi ka vendosur të rikthehet, duke publikuar këngën e saj më të re “Sa më larg”.

Muzika është punuar nga Elgit Doda, e ndërsa tekstin e ka shkruar Alban Ramosaj.

Videoklipi i këngës është realizuar nga Max Production, dhe Ingriti është shfaqur e freskët dhe në top formë si gjithmonë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here