Ingrit Gjoni në bashkëpunim me  Muharrem AhmetitËshtë njëra ndër këngëtaret më seksi që ka skena muzikore shqiptare. Është Ingrit Gjoni, ajo që poashtu ka një zë të vecantë.

Mbrëmjet e ndryshme muzikore takojnë atë me kolegë të ndryshëm, shkruan Indeksonline.

Së fundmi, ajo ka takuar këngëtarin Muharrem Ahmeti, ku dhe ka pozuar bashkë me të.Bazuar në foto, duket se dy këngëtaret në fjalë kanë raporte të mira me njëri-tjetrin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here