Është nga këngëtaret më sensuale, e cila në çdo pozë të saj duket më në formë se kurrë.

Por këtë herë këngëtaren Ingrit Gjoni e shohim në postimet e fundit në rrjete sociale me një pamje tërësisht të ndryshuar.

Me flokë të zeza dhe me baluke duke i dhënë  një pamje edhe më seksi nga më parë. Nuk dihet nëse ky ndryshim i këngëtares do të jetë për një kohë të gjatë apo ajo ka vendosur paruke për të realizuar këtë set fotografik.

Ndonëse është nënë e një djali, Ingriti shfaqet gjithnjë më në formë se kurrë./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here