Bashkëpunimi i radhës mes Ingrit Gjonit dhe Gjeto Lucas sapo është publikuar në kanalin Youtube.

Projekti “Fustani Pika Pika” i finalizuar edhe me klip është një këngë plot ritëm.

Muzika e kësaj kënge është realizuar nga Gramoz Kozeli, teksti nga Gjeto Luca & Fifi kurse videoja nga Max Production.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here