Ingrit Gjoni bllokon trafikun në New YorkKëngëtarja Ingrit Gjoni ka pak ditë që ka publikuar bashkëpunimin e saj më të ri me Shpat Kasapin “Faji”, i cili është pritur mirë nga fansat.

Aktualisht ajo është duke shijuar disa ditë pushim, gjersa është mjaft aktive edhe në rrjetete sociale, në të cilat numëron me mijëra ndjekës.

Në janar të këtij viti, këngëtarja ishte në New York me ç’rast realizoi një set fotografik, ku shfaqej me ngjyrat kuq e zi në sheshin e Manhatanit.

Ingrit Gjoni bllokon trafikun në New York

Këngëtarja ka publikuar sot (e martë) një nga fotografitë e fotosesionit të realizuar në Amerikë, ku shfaqet në mes të një rruge kryesore në New York.

Ingriti dukej e bukur dhe me stil si gjithnjë, teksa ka tërhequr edhe vëmendjen e makinave në trafik, i cili nga ç’shihet në foto ka qenë në fluks të madh atë ditë. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here