Ingridi zhgënjen me pamjen në plazh Këngëtaren Ingrid Gjoni jemi mësuar gjithmonë ta shohim të kuruar deri në detaj.Në prezantime ajo i jep shumë rëndësi sensualitetit dhe kështu ka bërë që nga fillimet e karrierës së saj, transmeton Telegrafi.

Por ndryshe nga skena, Ingridi është shfaqur në plazhet e jugut shumë e thjeshtë dhe shumë larg sensualitetit të skenës.

Ajo ka zhgënjyer me pamjen e saj gjersa është fotografuar duke shijuar diellin së bashku me mbesën e saj.
Ndryshe këngëtarja së fundmi erdhi me videoklipin e saj të titulluar “Do më kërkosh”, projekt ky që u mirëprit nga fansat e muzikës së saj.

Ingridi zhgënjen me pamjen në plazh

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here