E veshur vërtet ‘fashion’, me një fustan ngjyrë të kuqërremtë, kombinuar me sandale me po të njëjtën ngjyrë, këngëtarja Ingrid Gjoni ka marrë jo pak komplimente gjatë “Javës së Modës në Tiranë”.

Por, ama edhe shumë shikime që kanë dashur të zhbirojnë diçka më tej… fustani i saj tejet i shkurtër ka tërhequr sytë e kureshtarëve, siklet të cilin Ingridi e ka ndjerë edhe më shumë kur është ulur në karrigen e saj.
Ajo herë pas here shihej duke zgjatur fustanin, i cili ndërsa gjendej ulur, tërhiqej lart. E madje, për të mbuluar zonën e kofshëve të dukshme me sy të lirë nga të tjerët, Ingridi ka përdorur syzet dhe portofolin e saj si maskë për to.
Ndërkaq, ajo çka bie në sy së fundmi janë edhe disa kilogramë të tepërt që këngëtarja ka marrë. Prandaj e rekomandojmë të nisë dietën dhe t’i rikthehet elegancës së dikurshme.
Për sa i përket muzikës, këngëtarja Gjoni sapo ka hedhur në treg albumin e saj të ri, ndërsa është duke përgatitur edhe një këngë me kantautorin Flori Mumajesi, këngë së cilës do t’i realizojë edhe një klip, e që sigurisht do të jetë një nga surprizat e verës të Ingridit për fansat e saj. (Bluetooth)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here