Ingrid GjoniIngrid Gjoni së shpejti do të vijë me videoklipin e saj më të ri, i cili do të shënojë rikthimin e këngëtares me projekte muzikore që nga lindja e djalit.

Kënga titullohet “Inshallah” dhe është me ritme orientale, ndërsa pritet ta kthejë fuqishëm këngëtaren nga Shqipëria në tregun muzikor.

Disa nga skenat e videoklipit janë xhiruar në Durrës, atje ku Ingridi qëndron gjatë verës me familjen e saj, ndërsa protagonist kryesor në klip është djali, Paridi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here