Janë të dyja beqare dhe ndaj kanë provuar të shohin veten se si duken me fustan të bardhë para pasqyrës.

Për këngëtaren Ingrid Gjoni, kjo është eksperienca e saj parë, ndërsa për Skandinada Lalaj është diçka që e ka provuar shumë herë, ndërsa ka pozuar me fustane nusërie, edhe për faktin se ushtron profesionin e modeles.

Por kësaj here janë bërë të dyja bashkë dhe kanë pozuar të veshura si nuse, me fustanet e zgjedhura të sallonit të nuseve “Frida Xhoi & Xhei” në Tiranë. Ato kanë realizuar disa foto me fustane të ndryshme, të përshtatura me stilin dhe portretin e secilës.

Duket se kanë zgjedhur disa nga koleksioni i fustaneve të nusërisë, nga klasikët deri tek ekstravagantët, të gjithë tendenca spanjolle. Salloni “Frida Xhoi&Xhei” u inaugurua një vit më parë në prani të vajzave më të famshme VIP,disa prej të cilave, kishin si plan jo të largët martesën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here