Kur Madonna dhe Britney Spears u puthën në skenë në vitin 2003, lajmi do të shokonte gjithë rruzullin. Për hir të së vërtetës, të tilla skupe sensacionale yjet i provokojnë vetë. Në këtë shembull duket se ecin edhe artistët shqiptarë.

Ingrid Gjoni dhe Rozana Radi na dëshmojnë të njëjtën gjë. Dy këngëtaret janë puthur gjithë qejf në buzë me njëra-tjetrën në sy të gjithë tëm ftuarve në ditëlindjen e mikeshës së tyre, Çiljeta Xhilaga.

Një tentativë kjo për të bërë show dhe për të tërhequr vëmendjen, pasi mesa dimë, dy këngëtaret nuk kanë ndonjë tërheqje ndaj njëratjetrës, përkundrazi, siç dihet, ato janë heteroseksuale!!! te njejten skene kane tentuar ta bejne dhe kengetaret Aferdita Dreshaj dhe Rezarta Shkurtaj para pak muajsh. /Bluetooth/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here