Ingrid Gjoni tregon gjoksin e fryrë me silikonIngrid Gjoni ka befasuar fansat e saj teksa është shfaqur më në formë se kurrë në një klub nate në Tiranë.

E veshur me një fustan të kuq, ajo ka treguar gjoksin e bërë dhe krenare për format e saj, nëna e një djali ka treguar se është përsëri një femër joshëse, pavarësisht se i ka munguar tregun muzikor në Shqipëri, transmeton Telegrafi.

Shumë komentues kanë komplimentuar atë, teksa këngëtarja i ka falënderuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here