Ingrid Gjoni, kuq e zi në New YorkE ka pritur ndërrimin e viteve në SHBA, këngëtarja shqiptare Ingrid Gjoni. Krahas ditëve të ngakuara me koncerte për të gjithë bashkatdhetarët, bukuroshja duket se e ka shfrytëzuar këtë udhëtimi për të realziuar dhe një set me fotot shumë interesante.

Në mes të Mahattan-it, ish-pjesëmarrja edicionit të dytë të “Dance with me” në Tv Klan, ka zgjedhur të pozojë veshur me një fustane me motive të flamurit kombëtar kuq e zi.

E një patriote si Ingridi, nuk ka kaluar pa ngjallur dhe kërshërinë e shumë kalimtarë që ndodheshin në rrugë.

Ingrid Gjoni, kuq e zi në New York

Ajo që bie në sy është se për të qenë në unison me veshjen e saj, Ingridi ka ndryshuar dhe ngjyrën e flokëve duke u kthyer tashmë në një burne.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here