Pas paraqitjes së suksesshme në një festival të New Yorkut, filmi Instanbul Connection me producent Kenan Gurgurovci vjen edhe në Prishtinë. Filmi “Instanbul Connection”...
Rita Ora shumë shpejt do të vij në pjesën e dytë të filmit “Fifty Shades of Grey”. Këngëtarja e mirënjohur shqiptare me famë botërore...
Këngëtarja Whitney Houston po bën një kthim triumfues në kinema. Në një intervistë për Extra Tv ajo ka rrëfyer planin e saj për...
Aktorja australiane interpreton në këtë film personazhin e keq Harley Quinn, nga novelat grafike të ‘DC Comics’. Me bishtaleca, njërën ngjyrë rozë dhe tjetrën...
Edhe pse Daniel Craig së shpejti do të fillojnë të punojnë për pjesën e tretë të filmit legjendar "Jame Bond", kanë filluar spekulimet...
Shqiptarët do të jenë sërish protagonistë negativë në filmin ‘Taken 2’, që do të shfaqet në kinema më 5 tetor. Liam Nelson vjen në...