Kara Sevda është padyshim një nga serialet më të diskutuara në mediet rozë. Rrjetet sociale janë “bombarduar” me lajme që kanë qenë të...
Mark Wahlberg dhe kolegët e tij u mblodhën në Londër për premierën globale të filmit që i bëri bashkë të gjithë, “Transformers: The...
Policia e Kosovës përmes një njoftimi për media ka njoftuar se që nga dje kur ka filluar sensibilizimi rreth lojës vetëvrasëse “Balena e kaltër”, vetëm...
Rastet e shantazheve për publikimin e fotove apo videove intime duket se këto kohët e fundit janë shtuar. Më i fundit vjen nga Tirana...
Filmi “Kill ’em All”, i cili pritet të dalë më 6 qershor premierë nga regjisori shqiptar Pjetër Malota sjell në rol dhe aktorin...
Ai është shqiptari që preku nga afër Hollywood-in dhe u bë pjesë e filmit më të famshëm dhe më të pëlqyer në të...