Kanë ekzaltuar gjithë të pranishmit në pub me zërin e tyre. Këngëtari Mentor Haziri dhe Flaka Krelani dinë çfarë duan fansat e tyre.

Me një performancë të shkëlqyer, mikesha e grupit “Kthjellu”, Flaka ka marrë mikrofonin dhe ka kënduar disa hite botërore për të pranishmit.

Por, kulmi ka qenë në çastin kur Flaka dhe Mentori kanë interpretuar së bashku, duke gjallëruar kështu të gjithë të pranishmit./Bluetooth/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here