Imogen Thomas duket se nuk ka pasur një përvojë të mirë me fituesin e disa kupave, futbollistin Ryan Giggs dhe tani thotë se ajo nuk do të lidhet më me një futbollist.

Bukuroshja 28 vjeçe ka qenë pjesë e një skandali me asin e Manchester United.

Njëri prej pjesëmarrësve të Big Brother me Imogen ka thënë se ajo nuk ka shkuar vetëm me futbollistë, por edhe me boksierë. Njëri ishte Tyson Fury.

Tani Imogen thotë se kurrë nuk do të lidhet me futbollistë dhe i urren ata.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here