Imazhet e parë e Florit i gjakosur pas incidentit me StinenMediat shqiptare kanë publikuar foton e parë nga incidenti i Florit me Stinen pas përfundimit të finales së Këngës Magjike.

Në imazhet e publikuara shihet Flori i gjakosur me ballin e çarë.

Stine do të ballafaqohet me drejtësinë dhe rrezikonk deri në dy vjet burg.

Imazhet e parë e Florit i gjakosur pas incidentit me Stinen

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here