Ilva Tare feston ditëlindjen në punë, i mbushet zyra me luleGazetarja e njohur Ilva Tare ka festuar gjatë ditës së sotme ditëlindjen e saj.

Ndonëse për të ka qenë sërish një ditë pune, Ilvën e kanë “milkuar” dhuratat e bëra nga miqtë dhe kolegët e saj. Në foto shohim se zyra e Tares është mbushur nga buqeta me lule.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here