Iliri Deda nuk e fsheh më lidhjen me DonikënKohë më parë mediat kanë raportuar se deputeti i Vetëvendosjes Ilir Deda, është në lidhje dashurie me një vajzë.

Për më tepër mediat kanë raportuar se Deda do të bëhet shumë shpejt edhe baba, por që për këtë e as për lidhjen e tij nuk ka folur asnjëherë.

Por derisa Deda mund të mbaj të fsheht lidhjen, është e dashura e tij Donika Danuza ajo e cila ka publikuar fotografi me të.

Deputeti 40 vjeçar dhe Donika 43 vjeçare duket se po kalojnë momente të bukura bashkë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here