Ilir Shaqiri: Patrioti, producentJemi mësuar ta shohim të veshur me tesha kombëtare dhe disa herë me çifteli në dorë. Por, tani më sa duket nuk do ta shohim më!

Ky është këngëtari i njohur i muzikës folklorike Ilir Shaqiri, i cili tashmë është producent ekzekutiv dhe redaktor i muzikës në RTK në konkursin e fundit.

Deri më tani, Shaqiri nuk ka sjellë ndonjë freski në emisionet e këtij televizioni, ndërkaq në sport ka harruar ta qortojë redaktorin e sportit, Blerim Vuniqi, i cili dy javë më parë nuk transmetoi në RTK ndeshjen ku luajnë dy kosovarët, Valon Behrami dhe Lorik Cana.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here